Мы – ваше оружие в этой войне

З2020 року LIGA.net твердо стояла на захисті інформаційного простору. Ми фільтрували події в хаосі дезінформації, шукали справжні відповіді на складні питання. Цілий рік захищали інтереси читача.

Ми займались тим, що називається журналістика. І читач був нашим головним бенефіціаром. Ми жодного разу не полишали позиції і не змінили курс.

В новому році LIGA.net буде вашою зброєю проти несправедливості. Проти безкарності. Проти фейків. Проти військової пропаганди Росії. І проти корупціонерів.

Наступний рік ми зробимо роком війни за наші спільні цінності. Будемо говорити відверто. Ми будемо говорити, що Європейський союз – єдина можливість розвитку, а НАТО – єдина можливість вижити і жити без війни. 

Я вірю, що одного разу ми втілимо наші погляди в життя. Чому я в це вірю? Що мене надихає? Чому я ніколи не поїду з України і залишусь тут?

Тому що навесні, в розпал кризи, LIGA.net ледве втрималась. Половині журналістів нічим було платити заплату. Так, вони були готові працювати за ідею. Тому що ми надто багато цеглин вклали в наш будинок. 

Але ми роками заробляли на чесній, а не чорній рекламі. І мали звільнити людей, тому що обрати джинсу – це була б зрада принципам і смерть проекту. 

Але потім прийшли ви – наші Читачі. Ми попросили вас про допомогу і вас були тисячі. І LIGA.net встояла. І тепер ми точно знаємо: ми змінимо країну. Тому що є тисячі людей, яким вона потрібна. Тепер ми це знаємо.

Сьогодні я ще раз прошу вас підтримати нас щомісячним платежем. На будь-яку суму. Але важливо – щомісячно

Це можна зробити, перейшовши на liga.net/donation_ua або patreon.com/liganet 

Що ми обіцяємо? 

По-перше, збережемо наші спільні принципи. І будемо за них боротись. По-друге, ми відключимо для вас рекламу на сайті. Також будемо щонеділі надсилати вам переклади кращих статей зі всього світу. 

В наступному році запустимо найкращу українську версію. І напишемо ще більше першокласних матеріалів.

Ми – вся наша команда і ви – зробимо країну кращою. А життя поганих хлопців зробимо нестерпним. Обіцяю. 

Ставайте поряд.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Еще по теме

Добавить комментарий